Комплекс "Малеча"

Гурток «Малеча»  - це комплекс занять для самих маленьких , віком від 1 року. Разом із дорослим діти поринають у чарівний світ музики та художньої праці. Де за допомогою гри, маніпулюючи предметами, вони гармонійно розвиваються, спілкуючись  із однолітками.

Заняття триває одну годину. (30 хвилин музикування, та 30 хвилин художня праця). Заняття проводяться двічі на тиждень.

На заняттях з музикування діти в цікавій ігровій формі знайомляться із кращими зразками музики різних народів та композиторів. Вчаться супроводжувати музику грою на власних інструментах (прихлопи, притопи), та на музичних інструментах, таких як трикутник, ксилофон, маракас, металофон, румба, пальчикові тарілочки, блоктромель.

В процесі гри малюки  вчаться спілкуватись один з одним та з іншим дорослим, домовлятись, опановувати себе, контролювати свої дії, орієнтуватись у просторі.

Музикування – це чудова можливість розвинути координацію рухів дитини за допомогою маніпулювання з м’ячами, палицями, та іншим,  що дає в подальшому змогу маніпулювати з будь-якими предметами.

Діти вчаться ритмічно рухатись та гарно співати. А головне – навчаються любити музику, навколишній світ, інших людей та самих себе. Пізнання та самопізнання стають для них цікавою і веселою грою. А життя – радісною та сповненою дивовижних речей казковою пригодою.

На заняттях з художньої праці дитина є суб`єктом творчості.  Метою цих занять є, насамперед,  розвиток дрібної моторики дитячих рук(нервова система,тактильні відчуття), що досягається використанням під час роботи різних матеріалів: пластиліну, солоного тіста, природних дарів, різних видів паперу(звичайний,гофрований,серветки,картону),фарб, олівців, клею тощо. Не менш важливим є і залучення дітей до світу прекрасного - радість і задоволення від створеної роботи, розвиток цікавості до навколишнього, здійснення зв`язку між емоційним світом і матеріальним. Все відбувається у грі , у створенні ситуацій співдружності та співтворчості . Саме це підвищує активність дітей в осмисленні і наступному самостійному виконанні завдань.

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki