Гурток "Дошколярик"

     

Деякі батьки вважають, що готувати дітей до нового життєвого етапу не потрібно, оскільки школа створена для того, щоб навчити їх всьому. Інші ж, навпаки, намагаються якомога раніше записати свого малюка на підготовчі курси або ж самостійно займаються з ним. Отже, чи потрібно готувати дитину до школи?

Багато дітей, що надійшли в 1 клас, успішно справляються з завданнями, покладеними на них. Але у частини першокласників радість шкільного життя затьмарюється невдачами. Причина цього полягає в поганій підготовленості до школи. Такі діти неуважно слухають вчителя, не можуть спокійно сидіти під час уроку і зосереджено виконувати завдання. Поступово вони починають втрачати інтерес до навчання.

Досить багато дітей, що йдуть до школи, є грамотними. Однак деякі батьки не вчать своїх крихіток читання та письма. Така дитина, прийшовши в 1 клас, може відчувати певні незручності та буде здаватися «білою вороною» серед однолітків. Саме тому батькам варто готувати своїх діток.

Кому можна довірити підготовку дитини до школи?

У центрі «ДивоСвіт» використовуються авторські програми підготовки дітей до школи, що дають хороший результат. Діти займаються невеликими группами, порядок видів діяльності вибудовується таким чином, щоб малюкам не було нудно. Викладачі, які є висококваліфікованими фахівцями, приділяють дітям максимум уваги і часу.

З дітками, які уже цілеспрямовано готуються до школи (5-6 рочків), програма доволі насичена. Як правило, більшість батьків уже хочуть, щоб дитина вчилася читати, тому ми не ігноруємо цю вимогу. В перші місяці йде інтенсивне вивчення букв, далі навчання читання по складах. У нас безліч додаткових цікавих матеріалів, які допоможуть вашій дитині навчатися з інтересом. На заняттях з читання - це кубики Зайцева. Також ми вчимося правильно формулювати свою думку, розвиваємо мовлення.

Велике значення в методиках підготовки до школи грають базові математичні знання. На заняттях з математики ми не просто вивчаємо цифри, а розвиваємо логіку та мислення. Малюк-першокласник повинен уміти впевнено рахувати в прямому і зворотному порядку до двадцяти, і виконувати найпростіші математичні дії з числами до десяти: додавати та віднімати їх. Чимало уваги приділяється вирішуванню елементарних математичних задач.

Важливе вміння, яким повинні володіти всі діти-дошкільнята – це здатність об’єднувати слова або предмети за рядом ознак, знаходити подібності або відмінності між ними, і вибирати зайве слово або предмет з ряду представлених. Це називається логічним мисленням. Програма підготовки дітей до школи обов’язково включає в себе подібні вправи для розвитку логіки.

На закінчення варто відзначити, що вступ до 1 класу є переломним моментом у житті дитини. Дуже важливо, щоб малюк пішов до школи підготовленим як в інтелектуальному, так і в психологічному та фізичному аспектах. Саме тому варто довіряти підготовку до школи професіоналам.

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki